Інженерні мережі. Будівництво. Інжиніринг
 
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
 
 

Компанія «Денова» працює на ринку з березня 2011р. і пропонує широкий спектр високоякісних послуг з проектування, будівництва, монтажу інженерних мереж, інжинірингу, енергозбереження.


За відносно короткий період існування компанії успішно реалізовано ряд проектів у містах Хмельницьку, Маріуполі, Харкові, Черкасах та Івано-Франківську.


Колектив компанії - це висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, професіонали своєї справи, що приймали безпосередню участь в організації будівництва та зведенні знакових об’єктів західної та центральної України (торгово-розважальні комплекси, туристично-відпочинкові комплекси, спортивні комплекси та ін.).


Сьогодні компанія займається комплексним проектуванням об’єктів архітектури з акцентом на збереження енергії, монтажем інженерних систем будівель та споруд, а також організацією будівництва об’єктів. Серед пріоритетних напрямків нашої діяльності - енергоаудит та біоенергетика, впровадження енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії. Ми не просто крокуємо в ногу з часом, ми  його випереджаємо!

 

Ексклюзивні пропозиції:

1. Встановлення теплового насосу з відбором тепла з каналізаційних стоків.

2. Виготовлення та реалізакія збірних дерев’яних будинків

 

 

 
 
 
Контакти
 
ТзОВ «Денова»
 
79014, м. Львів, вулиця Мучна, 23, офіс 4
 
Тел.: +38 (032) 295 84 69
+38 (067) 674 24 99
 
Факс.: +38 (032) 295 84 62
 
e-mail: office@denova.com.ua
 
Ми на LinkedIn
 
На карті