Інженерні мережі. Будівництво. Інжиніринг
 
 • 04
 • 01
 • 02
 • 03
 
 

Ми надаємо комплексні послуги з влаштування сучасних систем енергозбереження  від проектування до пуску в експлуатацію та подальшого обслуговування та пропонуємо нешаблонні енергозберігаючі рішення.

 

До енергозберігаючих рішень, які ми сьогодні активно впроваджуємо, належать системи:

 

 • Влаштування теплових насосів (ґрунтових, з вертикальними зондами, повітряних та інше) для систем опалення та гарячого водопостачання будинків;
 • сонячні колектори для підігріву води в системі гарячого водопостачання та підігріву води в басейнах;
 • генерація електроенергії біогазовими заводами.

 

Застосування такої технології, як теплові насоси, що дозволяє потіснити органічне паливо та забезпечити теплопостачання з мінімальними витратами первинної енергії, не перший рік знаходиться в центрі уваги закордонних і вітчизняних дослідників та промисловців.


Тепловий насос - це екологічно чиста система, за допомогою якої отримують тепло для опалення та гарячого водопостачання об’єктів за рахунок використання низькопотенційних джерел і переносу його до теплоносія з вищою температурою. Низькопотенційними джерелами можуть бути грунтові та артезіанські води, озера, море, тепло грунту, вторинні енергетичні ресурси тощо.


Ефективність застосування такого енергозберігаючого рішення як тепловий насос визначається 2 факторами:

 1. Випереджаюче збільшення вартості палива у порівнянні зі зростанням вартості електроенергії
 2. Досягнення термодинамічної оптимізації циклу.

 

Серед всіх видів нетрадиційної енергетики теплонасосне теплопостачання розвивається найшвидшими темпами, а у деяких європейських країнах стало головним конкурентом традиційної теплоенергетики, яка базується на спалюванні органічного палива. Світовий енергетичний комітет прогнозує, що до 2020 року у розвинених країнах 75% тепла для опалення та гарячого водопостачання буде поступати від теплових насосів. Так як витрачаючи 1 кВт електричної потужності можна отримати 3-4 кВт (а іноді й до 5-6 кВт) теплової потужності.


Тому, компанія «Денова» не просто пропонує комплексні послуги з застосування технології використання теплового насосу, а забезпечує своїм клієнтам переваги не лише на етапі капітальних вкладень, але й при монтажі та експлуатації.

 

 

 

Використання сонячної енергії в розвинених країнах практикується та ефективно використовується вже давно. Проте в нашій країні дана технологія популярна відносно не довгий час.


Пропонуємо комплексні послуги з застосування сонячних колекторів для підігріву води для потреб гарячого водопостачання та підігріву води в басейні.


Енергозберігаючі рішення, які передбачають використання сонячних колекторів, дозволяють зменшити загальне споживання газу та його одиничної вартості. В більшості випадків, використання сонячних колекторів дозволяє в подальшому проводити оплату за природній газ по нижчій тарифній сітці.
До застосування пропонуємо:

 • Плоскі панельні колектори;
 • трубчасті вакуумні колектори.

 

Такі енергозберігаючі рішення дозволяють забезпечити:

 • Частковий нагрів протягом року води на потреби гарячого водопостачання в приватних та комерційних будівлях;
 • нагрів води в басейні в теплий період року;
 • часткове опалення об’єктів, за умови наявності в них басейнів.

 

 

 

Одним із напрямків по використанню відновлювальних джерел енергії є її виробництво за допомогою біогазових заводів.


В біогазовій установці, в процесі анаеробного процесу бродіння, здійснюється розкладання органічних речовин на біогаз, тепло та електроенергію, тверді органічні і рідкі мінеральні добрива. В якості органічних речовин для біогазових установок використовують як спеціально виготовлені суміші попередньо вирощених сільськогосподарських культур, так і супутні продукти та відходи переробки сільськогосподарської продукції.


Відходи, що утворюються в процесі виробництва біогазу, використовуються в якості твердого то рідкого органічного палива, для подальшого покращення властивостей ґрунту та збільшення врожайності. Кількість СО2 та NOx при цьому, в якій кількості продукуються рослинами, в такій же кількості використовуються для їх підживлення. Загальний баланс забруднюючих речовин не порушується та їх кількість не збільшується.


Генерований установками біогаз використовують для:

 • Нагріву продуктів та речовин в процесі прямого спалювання;
 • генерації тепла та електроенергії при спалюванні газу в когенераційних установках.При цьому, електроенергія, генерована установками, являється основним продуктом біогазового заводу та продається стороннім споживачам за відповідним «зеленим тарифом», згідно закону України «Про електроенергетику». Теплова енергія, яка виробляється побічно відпускається стороннім споживачам та використовується на власні потреби;
 • виробництво електроенергії, тепла та холоду в тригенераційних установок подібно до попереднього варіанту. Однак,існує можливість, за допомогою абсорбційних холодильних машин генерувати дешеву холодильну енергію для потреб виробництва.

В середньому, з 1 м3 біогазу отримують:

 • 1,5 – 2,2 кВт електроенергії
 • 2,8 – 4,1 кВт теплової енергії;
 • 0,3 – 0,4 м3 вуглекислого газу;
 • 4 – 4,5 кг сухої речовини добрива;
 • 35 – 40 л води.

Тому, якщо у Вас є відходи сільського господарства або харчової промисловості – Ви можете значно підвищити ефективність виробництва або ж отримувати значну вигоду від економії.


Наші спеціалісти запропонують найоптимальніший варіант саме для Вашого об’єкту! Компанія «Денова» пропонує повний комплекс послуг по проектуванню, будівництву та монтажу біогазових установок.

 
 
 
Контакти
 
ТзОВ «Денова»
 
79014, м. Львів, вулиця Мучна, 23, офіс 4
 
Тел.: +38 (032) 295 84 69
+38 (067) 674 24 99
 
Факс.: +38 (032) 295 84 62
 
e-mail: office@denova.com.ua
 
Ми на LinkedIn
 
На карті