Інженерні мережі. Будівництво. Інжиніринг
 
 

Новини

 
05 квітня 2018
Реалізовано проект – торговий павільйон ТМ «Родинна ковбаска»

Втілений проект торгового павільйону у Львові
 
У місті Львові було реалізовано незвичний проект – торговий павільйон ТМ «Родинна ковбаска» на вул. Патона. Роботи виконувалися спеціалістами компанії «Денова». На місті оновленої споруди вже був магазин, проте його вдосконалили та значно збільшили.
 
Фахівці «Денови» реалізували цей проект «під ключ» всього за два тижні. Досягти такого швидкого результату вдалося завдяки тому, що було виконано всі загальнобудівельні та інженерні роботи. Таким чином, маленький магазинчик перетворився у простору торгівельну точку з сучасним фасадом.
     
  
Павільйон ТМ «Родинна ковбаска» з панорамними вікнами та яскравим зеленим декором вже працює та радує своїх відвідувачів широким асортиментом якісної м’ясної продукції.
 


06 березня 2018
Хід ремонтних робіт в офісному примішенні в БЦ "Оптіма Плаза" у Львові

Оптіма плаза

 

Тривають роботи спеціалістів компанії «Денова» на третьому поверсі офісного центру по вулиці Наукова, 7Д у місці Львові. Офісне приміщення зі зручною парковкою відповідає всім європейським вимогам. Цей проект являється єдиним українським комплексом, що отримав сертифікацію зеленого будівництва. Це говорить про те, що план будівлі відповідає абсолютно всім сучасним критеріям будівництва офісів, та націлений на максимальну ефективність витрачання ресурсів.

Які роботи вже виконані

Вже встановлені стіни із гіпсокартону та вмонтована система каналізації. Майбутня будівля буде витрачати на 40 відсотків менше електроенергії, порівняно з іншими будівлями у місті. Також вмонтовані сонячні системи та чіллер для нагрівання води та охолодження приміщення у холодну пору.

Будівля має систему автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, опцію консьєрж-сервіс, сучасну телефонію, контроль доступ, цілодобову охорону.

Планування приміщення дає можливість помістити максимальну кількість осіб на даній площі. Організація-замовник дбає про свою команду співробітників та робить все, щоб забезпечити дійсно комфортні умови для продуктивної праці.

  
 
 
Контакти
 
ТзОВ «Денова»
 
79014, м. Львів, вулиця Мучна, 23, офіс 4
 
Тел.: +38 (032) 295 84 69
+38 (067) 674 24 99
 
Факс.: +38 (032) 295 84 62
 
e-mail: office@denova.com.ua
 
Ми на LinkedIn
 
На карті